48 SAAT BOYUNCA YÜRÜMEK! - Likya Yolu

Merhaba, ben Emre Durmuş. 48 SAAT BOYUNCA YÜRÜMEK! - Likya Yolu.

Bugün Türkiye'nin en güzel yürüyüş rotalarında biri olan Likya yolunda yürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Groupama Sigorta ile yaptığımız çekilişte beni takip eden iki arkadaşımla beraber 48 saat boyunca yürümek adında bir challange videosu yapmak istedim. Videoda da seyahat sağlık sigortasının öneminden bahsediyorum aynı zamanda. Yürüyüş inanılmaz güzel manzaralardan geçiyor ardından kelebekler vadisinde çok güzel bir yere kamp atıyoruz. Çadır kurma yürüyüş kamp malzemeleri likya yolu hakkında bilgiler gibi pek çok hakkında videoda konuşuyorum zaten.

Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_
Patreon hesabım: https://www.patreon.com/emredurmus

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): https://goo.gl/sY746U
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)