Afrika'nın İki Farklı Yaşam Hikayesi!

Merhaba arkadaşlar ben Yağmur, Afrika'nın İki Farklı Yaşam Hikayesi ve Afrika'nın Zengin ve Fakir Yüzü videoma hoş geldiniz.

Merhaba arkadaşlar; sizlere Cape Town'dayken Afrika'nın iki farklı yaşam hikayesini ve buranın nasıl zıtlıklar ülkesi olduğunu göstermek istedim.

Cape Town'da Township olarak adlandırılan Afrika'nın gecekondu mahalleleri var. Ayrımcılık döneminde şehir merkezlerinden uzaklaştırılan siyahiler, bu bölgelerde yaşanmaya zorlanmış. Bu bölgelerin hiçbir altyapısı yok, kanalizasyon elektrik içme suyu gibi temek gereksinimlere bu insanların erişimi yok. Aynı zamanda eğitim de bölgenin büyük bir problemi. Okullara erişimi olmayan bu çocukla suça da yönelimli oluyor.

Township bölgesini gezdikten sonra, sizleri Afrika'nın Miami'si olarak anılan Campsbay'e götüreceğiz. CampsBay Townshiplerin aksine oldukça lüks. Township'te insanlar temiz su kaynağı bile bulamazken, burada insanların villalarının balkonlarında özel havuzları var.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM;

Instagram adresim; https://www.instagram.com/yagmur_aratt/


Patreon hesabım; https://www.patreon.com/user?u=24752589

Blog adresim; https://www.yagmurarat.comHEDİYELER;

Airbnb'e ilk üye olanlar için; seyahatlerinizde 130 ₺ tutarında hediye kuponu için; https://goo.gl/hVFgcm

Airbnb'de ev sahipliği profili açtığınızda yaklaşık 100 USD hediye kuponu;
https://goo.gl/1wGJwC


İŞ TEKLİFLERİ için; [email protected]


Merhaba arkadaşlar; yaklaşık 3 yıldır seyahat ediyorum ve 2 yıl önce çıktığım dünya turumla yaşadığım maceraları sizlerle paylaşmaya başladım. Kanalımda; seyahatte öğrendiğim deneyimleri, seyahatte öğrendiğim bilgileri, gittiğim yerlerdeki yerel hayatı, günlük vloglarımı paylaşıyorum. Seyahat içeriklerim ve maceralarım için kanalıma abone olarak yol arkadaşım olabilirsiniz =)

İyi seyirler dilerim.

#yagmurarat #afrika #seyahat