Bakın Kutuplarda Nasıl Yaşıyorlar? - İLGİNÇ yaşamlar, sokaklar ve Market

Merhaba, ben Emre Durmuş bugün Bakın Kutuplarda Nasıl Yaşıyorlar? - İLGİNÇ yaşamlar, sokaklar ve Market adlı videoyu sizle paylaşıyorum. Oldukça detaylı bilgi vermeye çalıştığım Grönland greenland hakkında birbirinden ilginç bilgiler bulacaksınız. Kuzey Kutbu ülkelerinden bir olan ve dünyanın en soğuk yerlerinden biri. Bunun yanı sıra burada yaşan inuitler bilinen adı ile ekimolar kimdir, buraya nasıl geldiler? Eskimo ne demek? Kutuplarda yaşam nasıl olur? inuitler in sosyal yaşam şartları nasıl? Ne yiyorlar, Marketlerde ne var? İLGİNÇ yaşamlar göreceğinizi düşündüğüm bir video oldu.

Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_
Patreon hesabım: https://www.patreon.com/emredurmus

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): http://bit.ly/2Pktb1W
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)