CORONA VİRUSÜ

Ben Duygu Köseoğlu bu videoda coronavirus virüsünü Çin e yaydım ve hastalığı yönettim ayrıca Plague Inc. oyun unda hastalık ve virüs ile ilgili bilgiler verdim bu simülasyon yani simulator oyununda dünyaya ait bilgiler ve kendimizde nelere dikkat etmeliyiz onları öğrendik.İyi seyirler!
Corona (Korona) virüsü hayvanlar arasında yaygın olan büyük bir virüs grubudur. Nadir durumlarda, bilim adamlarının zoonotik olarak adlandırdığı durumdur, yani hayvanlardan insanlara bulaşabilirler.

Oyunu almak için ▶ https://gold.razer.com/

Plague INC nedir? Oyunda bir hastalığı kontrol ediyorsunuz, her türün kendine özgü bir yayılma yolu var. Oyun başındaki seçim nasıl bir yol izleyeceğinizi değiştiriyor.Virüs, parazit gibi 10 farklı hastalık türü ve 10 bine yakın senaryonun bulunduğu oyunda insanlık sürekli önlemlerini arttırırken sizin hastalık olarak amacınız sürekli gelişmek. Her hastalık türüyle ayrı başarımlar ve ilerlemeler kaydedebilirsiniz.İlk başta yayılmaya başlayacağınız bölgeyi seçiyorsunuz.Stratejinizle bölgede yayılmaya ve insanlığın geliştirdiği ilaçlarla mücadele için evrimleşmeye mecbursunuz.

Bu virüs grubuna bağlı virüsler, genellikle soğuk algınlığına benzer şekilde, hafif ve orta derecede üst solunum yolu hastalığı olan insanları hasta edebilir. Corona (Korona) virüsü semptomları arasında burun akıntısı, öksürük, boğaz ağrısı, muhtemel baş ağrısı ve bazen de birkaç gün süren ateş sayılabilir. Bağışıklık sistemi zayıf olan ileri yaştakiler ve çok genç olanlar için virüsün pnömoni veya bronşit gibi çok daha ciddi solunum yolu hastalığına neden olabilir. İnsanlarda ölümcül olabilecek seviyede çok az corona (korona) virüsü vardır.

❣ Instagram ▶ https://www.instagram.com/duygubie

❣ ABONE OL VİDEOLARI KAÇIRMA ▶ https://goo.gl/EgMWxM

▶ İş Teklifleri (Business) ▶ [email protected]

Hepinize merhaba Ben Duygu Köseoğlu , Youtube Türkiye kanalımda sizlere özel içerikler yüklüyorum.Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZ SÜPERSİNİZ !