CUMALİ CEBER ÖLDÜ!

Herkese uzun bir aranın ardından merhabalar! Sizleri çok özledim, kaldığımız yerden devam etme zamanı! Ama bir farkla; Artık Cumali Ceber karakteri yok. Daha önceden çekmiş olduğumuz son Cumali Ceber videosunu ilerleyen günlerde sizlerle paylaşarak Cumali Ceber defterini tamamen kapatıyoruz! Artık çok daha farklı konsept/videolarla karşınızda olacağım!

Bugüne kadar "Cumali Ceber" karakterine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Bu karakteri sinema perdesine taşımama olanak sağladınız. Minnettarım... Bizi sinemada izleyen 700.000 seyiciye, sosyal medya üzerinden videoları ve filmimizi milyonlara ulaştıran siz değerli kardeşlerime, abilerime ve ablalarıma teşekkürü borç bilirim.

Artık çok daha farklı Halil Söyletmez var. Sen de var mısın?

Diğer videolarımı kaçırdıysanız diye size aşağıda listeler hazırladım. Onlara tıklayarak kanalda yayınladığım diğer videoları izleyebilirsiniz.

EN BEĞENİLEN VİDEOLAR: https://goo.gl/eCQg3W
ŞARKI VİDEOLARI: https://goo.gl/x2LHY5
TELEFON ŞAKALARI: https://goo.gl/Cit9Tr
KONUKLU VİDEOLAR: https://goo.gl/qC5oHJ
SABIR TESTİ: https://goo.gl/vJxFYv
ÖDÜLLÜ YARIŞMA VİDEOLARI: https://goo.gl/oocgAa
CUMALİ CEBER VİDEOLARI: https://goo.gl/AaZKFM
CHALLENGE - KAPIŞMA VİDEOLARI: https://goo.gl/n3tDo1
ŞAKA VİDEOLARI: https://goo.gl/zhyPfF

Sosyal medya hesaplarımı da takip etmeyi unutmayın:

Facebook : https://facebook.com/halilsoyletmez
Instagram : https://instagram.com/halilsoyletmez
Twitter : https://twitter.com/HalilSoyletmez


Youtube kanalıma hoş gelmişsiniz. Kanalı şöyle bir gezin, dolaşın, eğlenebileceğiniz bir şeyler bakın. Ben de o sırada yükleyecek yeni videolar üzerine çalışmaya devam edeyim. Yorum, beğeni ve paylaşımlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Esen kalın.