#DOLAR YORUMU

SPK Düzey-3 Lisanslı Mehmet Yıldızlı'dan Teknik Analiz Eğitimleri:

Eğitim Hakkında Sorularınız ve Kayıt İçin:
Twitter: https://twitter.com/yildizli_m
Instagram: https://www.instagram.com/yildizli_m1/
email: [email protected]


Haftalardır takip ettiğimiz yükselen kanal ve trend çizgileri kapsamında yükseliş devam ediyor. 6.00 TL seviyelerinin aşılması durumunda hedef olarak belirlemiş olduğumuz 6.25-6.27 aralığı geçtiğimiz hafta içinde test edilmiş oldu. Bu seviye orta vadedeki yükselen kanalın üst çizgisi olması açısından önemli.
Diğer taraftan özellikle günlük grafikte RSI'ın bugüne kadar görmüş olduğu en yüksek değer olan 90 seviyesine son derece yaklaştığı videoda gösterilmiştir. Ayrıca, STOCH RSI'ın da alabileceği maksimum değer olan 100 seviyesinde günlerdir hareketine devam ettiğini görüyoruz. #DolarTL'de yeni bir yükseliş için özellikle STOCH RSI'ın değerinde bir geri çekilme olması beklenebilir.
6.27-6.28 seviyesinin aşılması durumunda 6.33-6.35 aralığı takip edilebilir. Bu seviyenin aşılması durumunda yükseliş hız kazanabilir ancak, çok kısa vadede bir düzeltme içine girme İHTİMALİ daha yüksek. Olası geri çekilmelerde 6.20, 6.16 ve 6.10 seviyesi takip edilebilir.
Bütün işlemlerinizde STOP_LOSS seviyesini belirlemenizi ve disiplinli bir şekilde tradelerinizi gerçekleştirmenizi öneririm.

Bu videoyu beğendiyseniz, tek tıklamayla abone olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCIv_JXfK1Ec4c6jN6_cYl3A?sub_confirmation=1

YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.