Dünyayı Geziyorum - Vietnam | 9 Şubat 2020

Vietnam'da seyahat ve tatil yapmak isteyenler. Vietnam'da nereler gezilir, Vietnam'a nasıl gidilir? Vietnam'da yaşam, vize hakkında bilinmesi gerekenler Özlem Tunca'nın sunumu ile Dünyayı Geziyorum'da. Yurt dışı tatili, seyahat, gezi ve daha bir çok şey bu program'da.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum yeni adreslerle ekranlardaki yerini alıyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm zengin tarihiyle Vietnam’dan izleyici karşısına çıktı. Dünyayı Geziyorum ekibi Vietnam’da ilk olarak meydanları gezdi. Tarihi ve modern yapıların iç içe olduğu meydanları dolaşan Özlem Tunca, ülkenin tarihine dair bilgi verdi. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı Vietnam’ın tarihi postanesi oldu. Özlem Tunca hala kullanımda olan ve turistler tarafından da sıklıkla ziyaret edilen postanede hediyelik eşyaların satıldığı mağazalardan alışveriş yaptı. Dünyayı Geziyorum ekibi Vietnam’ın doğal güzelliklerini görmek için tekne gezisine çıktı. Tekneyle Mekong Nehri’ne açılan Özlem Tunca izleyicileri için renkli görüntüler derledi.

Dünyayı Geziyorum ekibi son olarak Vietnam sokaklarında günlük yaşamlara göz attı. Sokaklarda dolaşırken piton yılanı gören Özlem Tunca yılanı kucağına aldı. Heyecan dolu anlar yaşayan Özlem Tunca, yılanı boynuna dolayarak korkusunu yenmeye çalıştı.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…

#DünyayıGeziyorum #Vietnam #ÖzlemTunca

***

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar Kanal 7’de…


Facebook : https://www.facebook.com/kanal7

Twitter : https://twitter.com/kanal7

İnstagram: https://www.instagram.com/kanal7/