İLGİNÇ Sokak Yemeklerini Denedik! - (PAHALI YEMEKLER)

İlginç sokak yemeklerini denediğimiz Malezya'nın 2. yemek bölümü ile karşınızdayım. Bu videoda Malezya'nın sokak yemeği kültürünü biraz tanıyabilir biraz ilginç biraz da ilginç olmayan yemekleri görebilirsiniz.

Videoyu beğenmeyi unutmayalım arkadaşlar :-)

Patreon destek: https://www.patreon.com/enginozdemir

iş birliği ve sponsorluk için: [email protected]

airbnb davet: https://www.airbnb.com/c/engino331?cu...

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: https://www.instagram.com/enginozdemir0/
2. Instagram: https://www.instagram.com/homesurfers...

Kaldığımız evler Malezya:https://www.airbnb.com.tr/users/show/...
https://www.airbnb.com.tr/rooms/30068...

Videonun yazı hali:
Bir kaç gün önce Netflix’te takılırken asya sokak yemekleri üzerine 9 bölümden oluşan bir belgesele denk geldim, bölümlerden birinde çok dikkatimi çeken bir konuşma gerçekleşti.
Eğer birinin gerçek yemeği, tatması gerekiyorsa.
Otantik yemeği bu sokak yemeği olmalı.
-Yemek yemeyi çok seven biri olarak bu sözü duymak harekete geçmem için yeterliydi ve hemen bulunduğum şehirde sokak yemeği en meşhur olan caddeyi araştırmaya başladım.

-Ve aradığım özel mekanı bulmuştum Kuala Lumpur’un kalbindeki eşsiz bir yemek mekanı olan Jalan Alor caddesi bundan sonra sadece tek bir planım vardı yemek cennetine varmadan önce kendimi saatlerce aç bırakıp oranın keyfini çıkarmak.


Jalan Alor, Caddesine adım attığımızda şehrin bütün karakteri bir anda değişmişti. Modern yaşam ile beraber gelen alışveriş merkezleri gökdelenler hızlı hayat bir anda durmuş sanki eski dönemleri andıran bir ortama girmiştik.

#Malezya #2Yıl12ÜlkeProjesi