İRAN 'ı daha önce hiç böyle görmediniz! - İran'da günlük yaşam

Ben Emre Durmuş, yeni videom İRAN 'ı daha önce hiç böyle görmediniz! - İran'da günlük yaşam. İran hakkında önyargıların yıkılması ve doğru konumlandırılmasının önemli olduğunu düşünüyorum. İran ekonomisinden iran 'nın günlük yaşamına sokaklardaki hayattan insanlarına kadar her şeyi objektif bir şekilde değerlendirip gözlemlerimi paylaştığım Yazd şehrinde çektiğim video sizinle paylaşıyorum. Aynı zamanda iran nın en ünlü yerlerinden biri olan Yazd şehrinde zerdüştlük dinine dair bilgiler vermeye çalıştım. zerdüştlük nedir nerede doğmuştur ve inanların ritülleri nelerdir videonun sonlarına doğru onları görüyoruz. Umarım izlerken keyif alırsınız.

KATIL BUTONU......Özel paylaşımlar, soru-cevap ve destek
https://www.youtube.com/channel/UClCBG771sRO6Ap9s84Je7Eg/join

Yeni seyahat portalımız : http://wanderlusturkiye.com/

İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus
Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_


HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): http://bit.ly/2Pktb1W
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)