İRAN'da VİP tren yolcuğu yaptım! (5 dolar) - NELER OLDU?

Ben Emre Durmuş, İRAN şu anda gündeminden dolayı dünyanın en gözde yerlerinden birisi İRAN'da inanılmaz ucuz VİP tren yolcuğu yaptım! - NELER OLDU? videosu ile anlatayım istedim. İran'da enflasyon yüzünden 1 dolar karşılığı 128.000 riyal e kadar yükseldi. Üstüne petrol fiyatları zam yapınca hayat iyice pahalılaştı. O yüzden kendi halkına o kadar ucuz olmayan bir şey dolar bozdurup gelince ucuz olabiliyor. Çok ucuz tren bileti, ucuz uçak bileti bulmak mümkün oluyor. Özellikle business class ayarında olan yemek ve hizmeti ile bu tren benim çok hoşuma gitti :)

Kanal'a katılmak için
https://www.youtube.com/channel/UClCBG771sRO6Ap9s84Je7Eg/join

Yeni seyahat portalımız : http://w-turkiye.com

İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/

Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus
Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_


HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): http://bit.ly/2Pktb1W
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)