İRAN'nın EFSANE sokak yemeklerini deniyorum - 1 Kilo Safran 1000 Dolar

Merhaba arkadaşlar ben Emre Durmuş İran Sokak Yemeklerini Deniyorum - 1 Kilo Safran 1000 Dolar videosu ile karşınızdayım. Iran Tehran (Tahran) sokak yemekleri sandığımızdan çok daha farklı dünya çapında iran food baya nam salmış. Özellikle kilosu 1000 dolar olan Safran çok ilginç bir şekilde tüm yemeklerde kullanıyor. Tehran (Tahran) da birbirinden farklı iran yemeklerini görebileceğiniz bir video hazırlamak istedim. Umarım izlerken keyif alırsınız.

Buradan Iran'da yaşayan tüm Iran ve Azeri Türk kardeşlerimize selam olsun :) Bir önceki videoda yazdığınız yorumlar, davetler ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Kanal üyelik için:
https://www.youtube.com/channel/UClCBG771sRO6Ap9s84Je7Eg/join

Yeni seyahat portalımız : http://yolgunlukleri.net/

İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_


HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): http://bit.ly/2Pktb1W
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)