Kuzey Kutbundaki Evim ve İlk günde olanlar - Burada nasıl yaşıyorlar?

Cambly'yi "15DENEME" kodu ile 15 dk ücretsiz İngilizce deneme dersi yapabilirsiniz.
İncelemek için: http://bit.ly/camblyemredrms

Merhaba ben Emre Durmuş, Kuzey Kutbundaki EVİM VE İLK GÜN! - Greenland videosu ile karşınızdayım. Kuzey Kutbu ülkelerinden bir olan ve dünyanın en soğuk yerlerinden biri olarak bilinen Grönland da Evimiz ve İlk başıma gelenler i, yaşananları sizle paylaşmak istedim. Ev turu ve oda turu yaptıktan sonra dünyanın en büyük adası olan greenland a yaşam, hayat insanlar ve daha bir çok konu için fikir sahibi olabileceğiniz bir video. Burada otel olarak airbnb üzerinden tuttuğumuz bir yerde konaklama yaptık. 1 hafta boyunca burada kalacağız.

Düzenli konuşma pratiği yapmanın avantajlarını Cambly'nin blogundan okuyabilirsiniz: https://blog.cambly.com/tr/her-gun-online-ingilizce-konusma-pratigi-yapmanin-6-avantaji/

Grönland vizesini nasıl aldık? Kuzey kutbuna nasıl gidilir? Grönland'a nasıl gidilir gibi sorularınıza cevap bulabileceğinizi düşündüğüm bir video oldu. İyi seyirler.


Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_
Patreon hesabım: https://www.patreon.com/emredurmus

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): http://bit.ly/2Pktb1W
İş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 5 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)