Vietnam'da TÜRK DÖNERİ Satan Fransız Kız

Türk Döneri Satan Fransız Kız , Vietnam'da Türk döneri bulduk ama yapan kişi bir Türk değil Fransızdı. Bu olay ilgimi çekince dönerin verdiği keyif ile beraber bunu filme dönüştürmek istedim.
İyi seyirler.

Videoyu beğenmeyi unutmayalım arkadaşlar :-)

Patreon destek: https://www.patreon.com/enginozdemir

iş birliği ve sponsorluk için: [email protected]

airbnb ödül kazanma daveti: https://www.airbnb.com/c/engino331?cu...

Lena'nın websitesi: https://lehouse.com.ua/

Sosyal Medya Hesapları: İnstagram: https://www.instagram.com/enginozdemir0/ 2. Instagram: https://www.instagram.com/homesurfers…

Video'nun Yazı hali:
Vietnam’ın Da Nang şehrinden hepinize selamlar, bir türk olarak yurt dışında olduğunuzda genelde ilk fark edeceğiniz şey bizim mutfağımızın ne kadar lezzetli olduğudur, yurt dışında bir çok tadımızı bulamasakta türk döneri bulmak o kadar zor değildir. Daha önce Tayland’da Malezya’da ya da Avrupa ülkelerinde dönerimizi satan türklere denk geldim yada bu işi yapan bulundukları ülkenin vatandaşlarınada ve daha önce çok ilgimi çekmemişti ta ki bir kaç gün önce Vietnamda türk döneri satan bir fransız kadına denk gelene kadar bugün bu hikayenin filmi geliyor şimdi oraya gidiyoruz giderken yaşadığımız şehre bir göz atalım.Dünyanın bir ucunda bu ufak restauranta çok tatlı iki insan ile tanıştık bizi bugün bir araya getiren ise onların türk döneri ile olan ilişkisi oldu. İkiside çok çalışkan ve istedikleri hayatı yaşıyorlar, Dünya’nın bir çok bölgesindede yaşamışlar ama en sonunda Fransa yerine Vietnam’a karar vermişler bu karar saolsun bugün ülkemin lezzetini bu şehirde tadabileceğim.

#2yıl12ülke #Vietnam #türkdöneri